Recent content by VasqueZ

1. VasqueZ

I can't browse my website

Can you send the screenshot of the ads you see and the filters you use?
  2. VasqueZ

[AdGuard VPN] Cant disconnect from VPN

Did you try reinstall the app? If not, please try that. Also you can contact with support team: support@adguard.com
  3. VasqueZ

Adguard not working

Hey. On which site do you see cookies and can you write or screenshot the filters you use?
  4. VasqueZ

Blick.ch

Can you post a screenshot of what filters you are using and what ads are on the site?
  5. VasqueZ

Adult content

Post here on which site you saw this and what filters you used(screenshot is better). We're sorry you're experiencing this.
  6. VasqueZ

Help Fix

Do you use macOS Big Sur?
  7. VasqueZ

AdGuard Adblocker extension needed with main app and AdGuard Browser Assistant?

If you've downloaded AdGuard for macOS, I don't recommend downloading any other ad blockers cause using too many add-ons can slow down the system. Also if you see annoying or ads while using AdGuard, you can report it, it will be blocked ASAP. AdGuard Browser Assistant makes it easy for you to...
  8. VasqueZ

Mibox4 ADGUARD VPN Can it be installed?

AdGuard Crowdin sitesi üzerinden çeviri yapılabiliyor. Türkçe olarak ben ve biri daha mevcut. Bende sağlıklı günler dilerim.
  9. VasqueZ

AdGuard Çevirisini yapıyorum. İngilizce yazmana gerek yok zorlanma :) VPN ücretsiz sürümü kullanıyorum satın almadım. Aylık olarak satın alırsan 1 aylık verilir, 3 aylık verilmez. Katkıda bulunmanın da bir ödülü var o yüzden lisans verebiliyorlar. Daha fazla merak ettiğiniz soru olursa, desteğe...
  10. VasqueZ

Adguard is blocking screen mirroring

As far as I know AdGuard doesn't support TV, you can unlink phone and TV but I'm not sure. You can contact with support: support@adguard.com
  11. VasqueZ

Merhaba, AdGuard maalesef o aygıtı desteklemiyor. Eğer dilerseniz özellik isteği olarak ekibe iletebilirim ama destek verilir mi bilmiyorum. Lisansı yenileyebilirsiniz ve süre büyük ihtimal uzayacaktır.
  12. VasqueZ

I redownloaded AdGuard on my phone and can't sign up?

Please read this: https://kb.adguard.com/en/general/license-key#recovery If that doesn't work, contact support: support@adguard.com
  13. VasqueZ

can I use with Google Fi?

You can use AdGuard on that phone.